Den vody na Povodí Vltavy v Plzni

22. dubna 2017 v 11:51 | Strýček Kapitán Turborajčátko |  Turistika

Vstup do laboratoře Povodí Vltavy Plzeň


LOGO POVODÍ VLTAVY

Po vstupu do Laboratoře nás přívítaly dámy z povodí vltavy a také vedoucí labratoře ING. pan Václav Tajč. Ten nám umožnil, abychom si k němu do kanceláře dali věci. Potom jsme šli dolů a já jsem potom šel na přednášku. Zde vkládám plakát akcí.
Plakát s přednáškami z Povodí Vltavy Plzeň


Já jsem byl na přednášce Historie Bleskových povodní v povodí Berounky přednáší ING. Petr Vicenda dispečink. potom jsem byl na prohlídce laboratoře, kterou uváděl pan ING. VÁCLAV TAJČ potom si skupinu přebral chemik MILAN KOŽELUH zaměstnanec povodí vltavy. Prohlídka laboratoře byla moc krásná fotku bohužel nemám. Když jsme došli se skupinou do místnosti kde pracuje JÍŘÍ METLIČKA tak tam přišli i Pruhy a a doplnily JÍŘÍHO METLIČKU.
Potom,když prohlídka skončila tak jsme šli do jídelny a já jsem dostal COCA-COLU a pruhy si dali Pivo a já jsem si dal perník a Pruhy si dali chlebíček. Já jsem potom šel na druhou přednášku Nádrž hracholusky-jak zlepšit kvalitu vody? přednáší RNDR. pan JINDŘICH DURAS PHD. Potom jsem si došel pro věci do kanceláře pana ING VÁCLAVA TAJČE a šel jsem ven protože přijeli Cejda Váša a Martina Zemenová. A jeli jsme k hotelu Angelo kde jsme zaparkovali auto a Martina si v hotelu došla na WC Cejda mi ukázal svůj nový telefon a udělal si dvě moje fotky. Potom přišla Martina a šli jsme na nádraží v Plzni a já jsem tam natočil dvě videa,které slíbil Ananas že sestříhá a dá mi je. Já jsem si potom koupil Párek v rohlíku a COCA-COLU v plechovce. A potom jsme se stavili v Kantíně a já jsem si dal smažený sýr s hranolky a Cejda s martinou si dali hrachovou kaši s párkem. Potom jsme se vrátili k autu a jeli jsme zpátky k laboratoři na Denisově nábřeží. Já jsem si potom zašlo k Pruhám pro klíče od služebního auta a dalo jsemtam nějaké věci.
SLUŽEBNÍ AUTO POVODÍ VLTAVY PRAHA
Cejda mě vyfotil u druhého služebního auta Povodí Vltavy.
DRUHÉ SLUŽEBNÍ AUTO POVODÍ VLTAVY
K vidění byla v laboratoři i výstava ptáků
ZDE JE VYCPANÝ RACEK CHECHTAVÝ
Mě strýčkovi Kapitánovy se podařilo dostat Cejdu a Martinu do spodní části laboratoře. A tak se Cejda a Martina pozdravili s vedoucím laboratoře panem ING VÁCLAVEM TAJČEM. Potom jsem vzal od Pruhů stojan s plátnem a odnesl jsem do auta a potom jsme ser vydali ku Praze já jsem se pomocí BLUETOOTHU spojil s rádiem a mohl jsem zavolat Brukvi.
ZADNÍ OKNO SLUŽEBNÍHO AUTA POVODÍ VLTAVY PRAHA ŠKODY OCTAVIA.
Jsem rád že se mohu s vámi mohu podělit o tento příjemný zážitek ze dne 25.3.2017, který se moc líbil velké poděkování také patřím Pruhům že mi umožnili abych s nimi mohl jet.Smějící se
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama