Duben 2017

Den vody na Povodí Vltavy v Plzni

22. dubna 2017 v 11:51 | Strýček Kapitán Turborajčátko |  Turistika

Vstup do laboratoře Povodí Vltavy Plzeň


LOGO POVODÍ VLTAVY

Po vstupu do Laboratoře nás přívítaly dámy z povodí vltavy a také vedoucí labratoře ING. pan Václav Tajč. Ten nám umožnil, abychom si k němu do kanceláře dali věci. Potom jsme šli dolů a já jsem potom šel na přednášku. Zde vkládám plakát akcí.
Plakát s přednáškami z Povodí Vltavy Plzeň


Já jsem byl na přednášce Historie Bleskových povodní v povodí Berounky přednáší ING. Petr Vicenda dispečink. potom jsem byl na prohlídce laboratoře, kterou uváděl pan ING. VÁCLAV TAJČ potom si skupinu přebral chemik MILAN KOŽELUH zaměstnanec povodí vltavy. Prohlídka laboratoře byla moc krásná fotku bohužel nemám. Když jsme došli se skupinou do místnosti kde pracuje JÍŘÍ METLIČKA tak tam přišli i Pruhy a a doplnily JÍŘÍHO METLIČKU.

Výpadky videí a natáčení

9. dubna 2017 v 20:05 Aktivity

Aktuální update: omlouváme se za zmizelý článek o dni vody v Plzni. Z osobních důvodů byl smazán. Děkujeme za pochopení :)


Vážené přízraky!

Chtěla bych se omluvit za otravný výpadek zobrazování videí vložených z youtube, který nás postihl. Zřejmě v tom nejsme sami, ostatní blogeři také hlásí potíže. Bohužel s tím nemůžeme nic dělat, musíme prostě počkat, až to někdo z týmu Blog.cz opraví, což naneštěstí může trvat celou věčnost. Pokud byste tedy chtěli koukat na naše videa, navštivte náš Youtube kanál, na který se dostanete přes červené tlačítko v záhlaví vpravo dole.

Zároveň chci upozornit přízraky, které to zajímá, že se o víkendu nebo v pátek budou v Malešicích barvit vajíčka a budeme o tom natáčet video! Kdo by se rád zúčastnil, ať napíše do komentářů, ve čtvrtek si zavoláme a domluvíme co a jak.

Zatím se mějte!

Ananaz