OSLAVA 16 NAROZENIN

26. listopadu 2016 v 21:47 | NÁMĚSTEK POLICIEJNÍHO PREZIDENTA ČR
Ráno 26.11.2016 se Turboráčátko probudilo a hned jak vstalo tak mu Cuketa a Pruhy popřály všechno nejlepší k narozeninám.
Poté se Turborajčátko obléklo vydalo se na krásnou ranní procházku s Ohařem
Když jsem se Ohařem vrátil, tak se mu umyl tapky. Turborajčátko si ještě mělo uklidit v pokojíčku šuplíky a poté si mělo Turborajčátko ještě vyluxovat.Vyluxovalo jsem si i za postelí potom jsem vypnulu lux a šlo jsem se domluvit s Cuketou že se zajedu podívat na Brukev. Cuketa ještě zavolala Brukvi a já jsem si vzalo mikinu a bundu zabalilo jsem jedno Ohařovo vodítko a šlo jsem a dalo jsem vodítko k ševci na zašití. Švec řekl že to udělá za 40 Kč a že v Pondělí po 16:00 hodině bude hotové. Z pasáže jsem šel na zastávku Poliklinika Modřany a popojel autobusem linkou 253 na zastávku Tylova Čtvrť a jel jsem autobusem linky 139 na zastávku Želivského a šel jsem na druhou zastávku tam se čekal 4 minuty na autobus linky 188. Tím jsem jel na zastávku Hostýnská a šel jsem ke třetímu zelenému věžáku a čipem jsem si otevřel a potom jsem vlezl do výtahu a jel jsem do posledního patra čož je 13 patro. Brukev byla velmi překvapená že jsem se tam objevil. Tak jsem šlo dál a Brukev mi zdělila že chtěla jít do Lidla na koupit pro pani Vladíkovou nějaké jogurty a mlíko.Trubrorajčátko si vybralo k Brukvinu nákupu tři Pizza Kapsy, potom jsme zaplatily a nějaká si potom vzala náš vozík a my jsme šli domu Brukev mi dala svoje klíče od bytu já jsem jel z Brukví a Brukev vystoupila ve 2. patře a já jsem jelo nahoru do 13. patra. Otevřel jsem si byt a šlo dovnitř vydalo jsem nákup z tašky a vydalo jsem si telefon a připojilo jsem se na WI-FI a žačalo si něco stahovat. Potom přišla Brukev já jsem si snědl Pizza Kapsy a asi v půldvactý jsem se vydalo k domovu jel jsem autobusem linkou 188 a Želivského jsem přešel na zastávku kde jezdí tramvaje potom přijela 139 a jsem si sedl na svojí oblíbenou sedačku v levo od odvěří a jelo jsem domu. Když jsem šlo od autobusu tak jsem potkalo dědu jak si to jsem skáče v autě, když zaprkoval tak já jsem ho poprosilo, aby otevřel motor já jsemu z něho vyndalo listí a pak jsme šli nahoru na oběd. K obědu jsme měli Pórkovou polévku a taky jsme měli kdo chtěl mohl dostat i polévku Česnečku. Potom jsme měli Pohanku a nebo Bramborovou Kaši a Filé a Cuketa měla z Góvindy Sabdží. Po obědě jsem se dalo do chystání prezentaci na odpolední oslavu. Potom mě Pruhy poslaly s odpadkovým košem. Když jsem se vrátilo tak jsem pokračovalo v přípravě prezentace, když jsem skončilo vzalo jsem Ohaře a šlo jsem s ním na procházku. Taky jsme si chvíly sedly na stanici PRAHA MODŘANY zastávka a viděly jsme i vlak Regionovu do Dobříše. Potom jsme šli domu.


Potom přišli Banán+Jahoda+Náčelník+Ananas+Broskéta taky přišel Ohařův největší kamarád Cejda. A potom začala oslava já jako náměstek policiejního prezidenta ČR měl připravenou prezentaci na Kraje ČR.Potom jsem promítnul jedno své video ze stanice Praha Vršovice. Potom začala hostina já jsem dostalo dárečky mezi všemi také koloběžku. Od Banána a Jahody jsem dostalo dárkový poukaz na 3 libovolné vlaky na Pražské hlavní nádraží za doprovodu Banána a Jahody.


Potom jsem za Cuketiný výborné asitence předaly STÁTNÍ VYZNAMENÁNÍ našemu psímu Ohaři za věrnou poslušnost.
Potom se hosté asi v 18:00 začaly odebírat do svých ubikací. Já jsem šlo vyprovodit Banána+Jahodu+Náčelníka+Broskev+Ananase na tramvaj i se svojí novou koloběžkou já jsem jim také předvedl jak vypadá Strejda Trpaslík na mopedu potom si koloběžku zkusily Jahoda Banán a Ananas.


Cejda počkal až se vrátím a potom jsme vzaly Ohaře a já jsem ho šlo vyprovodit na autobus Cejda nejdřív chtěl jet s autobusovou linkou 139, ale já sem ho přemluvilo aby počkal na autobusovou linku 150 a, když přijela tak Cejda nastoupil do autobusu a odjel na zastávku Kačerov kde autobus linky 150 končil.

já jsem se potom vrátilo s Ohařem domu. A pak jsem začalo psát článek o dnešní oslavě.Úžasný 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ananas Ananas | 3. prosince 2016 v 11:18 | Reagovat

Skvělý článek, pane náměstku! Ještě jednou vám gratuluji k Vašim narozeninám!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama