Pěvecká soutěž - přihlášky

23. dubna 2015 v 16:02 | Přízrak 02 |  Aktivity
Ahoj všem přízrakům!
Rychlostí slunečního světla se nám blíží léto, a s ním zároveň náš společný čas v Katakombách!
Letos jsme si pro vás s přízrakem 01, který je autorem tohoto skvělého nápadu, připravili (nebo spíše připravujeme) pěveckou soutěž (zatím pouze pracovní název Smějící se), která nepochybně odhalí plno talentů, o kterých zatím nevíme!

Prozatímní pravidla

  • Každý přízrak nebo strašidlo, které má rádo hudbu, může soutěžit a účastnit se hlasování publika.
  • Každý soutěžící, který se chce zúčastnit, si vybere 1 - 3 písničky v libovolném jazyce.
  • Písničky každý zazpívá v podobě karaoke, proto je nutné hlásit výběr dopředu.
  • Po produkci ohodnotí odborná porota (Bambina) výkon strašidla v několika kategoriích body (za každou kategorii lze získat max. 5 bodů).
  • Obecenstvo také hodnotí produkci, ale tajně na hlasovací lístky. Ty se na konci soutěže zpracuje odborná porota (Bambina) se dvěma pomocníky, které si vybere.
  • Odborná porota může také soutěžit a bude hodnocena Neodbornou porotou, kterou vybere obecenstvo.
Pokud máte k pravidlům jakékoliv připomínky, rozhodně je vložte do komentářů, které se uloží v administraci blogu a my si je přečteme.

Vzhledem k mnoha kategoriím hodnocení bude na konci soutěže udíleno spoustu cen a ocenění, takže všichni zpěváci mají téměř stoprocentní šanci na výhru!

Přihlášky

Vzhledem k nutnosti obstarat instrumentální podklad písničky a její slova je lepší včas vybrané písničky oznámit. Pokud tak chcete učinit, můžete zde v komentářích - stačí napsat jméno a vámi zvolené songy. Komentář se na blogu nezobrazí, ale my ho uvidíme a přihlášku zpracujeme :) Další možností je osobní domluva s přízraky 01 a 02.

Těšíme se na všechny vaše pěvecké výkony! Pilně cvičte :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama