Listopad 2014

GIGANTICKÁ STAVBA V PRAZE MALEŠICÍCH

14. listopadu 2014 v 16:53 | PETAL |  Články
TOTO JE MŮJ PRVNÍ ČLÁNEK NA BLOGU, PROTO HO ZAŘAZUJI DO TÉMATU TÝDNE MOJE PRVNÍ BLOGERSKÉ KRŮČKY.
PŘIJĎTE SE PODÍVAT DO MALEŠICKÉHO SÍDLIŠTĚ: OBYVATELŮM MALEŠICKÉHO SÍDLIŠTĚ PŘIŠLY DO SCHRÁNKY DOPISY, ŽE JICH SÍDLIŠTĚ BYLO VYHLÁŠENO JAKO NEJHEZČÍ SÍDLIŠTĚ A SPADÁ DO ZPRÁVY PAMÁTKÁŘŮ.


NYNÍ ZDE STOJÍ NĚKOLIK DOMŮ: JEDEN Z TĚCH VŠECH DOMŮ JE 18 PATROVÝ, NA STŘEŠE TOHOTO NEJVYŠÍHO DOMU JSOU UMÍSTĚNY OBROVSKÉ ŽLUTÉ SVĚTELNÉ HODINY,KTERÉ V NOCI NARUŠUJÍ KLID OBYVATELŮM,KTEŘÍ MAJÍ OKNA SMĚREM K VELIKÉ STAVBĚ.

DOKONCE V ČÁSTI TOHO NEJVYŠŠÍHO DOMU JE UMÍSTĚN JEDEN CHUDINKA STROMEČEK.DÁLE NA ROZESTAVĚNÉM DOMU JE DALŠÍ MALÝ STROMEČEK. OD RÁNA AŽ DO VEČERA SEM JEZDÍ MICHAČKY A DOPRAVUJÍ SEM BETON.(NĚKTERÉ MAJÍ I DOKONCE SVÁ JMÉNA:NAPŘÍKLAD BOHDALECKÁ,CEMEX,TONDA BETONPUMPE A I FRANTIŠEK BETONBÁC). UŽ NĚKOLIKRÁT ZDE BYLA I VELIKÁSKÁ PUMPA NA BETON OD FIRMY TONDA BETONPUMPE.DÁLE JSOU ZDE TŘI JEŘÁBY DŘÍVE ZDE BYLY DOKONCE 4 JEŘÁBY, ALE ZA NĚJAKÝ ČAS JEŘÁB S ČÍSLEM 2 ODVEZLI.NYNÍ ZDE CELÝ TÝDEN PRACUJÍ 3 JEŘÁBY NA NOVÉM SÍDLIŠTI. DÁLE SEM TAKÉ JEZDÍ VELKÝ MODRÝ KAMIÓN OD STAVEBNÍ FIRMY (AD SVTOŠ).TAKÉ SEM JEZDÍM MNOHO RŮZNÝCH NÁKLAĎÁKŮ. JE TO VELICE ODPORNÁ STAVBA A MNOHÝM OBYVATELŮM SE STAVBA NELÍBÍ.