Ničitel bunkru objeven

5. října 2012 v 20:32 | Přízrak 02 (správce)
Tímto chci oznámit všem Přízrakům, že za pomoci Katakombního strašidla se povedlo dopátrat ničitele našeho bunkru!
Žádný myslivec -Je to lesní skupina 02, v Katakombní evidenci pod názvem Kluci.
Co z toho vyplývá?
  1. Skupina kluků už nikdy více nepatří ke spojencům Katakomb
  2. Chceme Sestřenkám nabídnout spojenectví.
S tím spojenectvím ještě uvidíme, jestli nekryly klukům záda. Třeba jsou ničitelé dva a "ten pán s nožem" fakt existuje. Ale to už si zjistíme.
Přesné znění diagnózy:
Minulý víkend měl Přízrak 06 na starosti trochu vylepšit bunkr, který byl po několika útocích v dezolátním stavu. Přitáhl z nedaleké těžby několik větví asi dva až tři metry dlouhých, + nanosil hodně krytiny. Potom vytvořil přední stěnu.
Už v den opravy byla rozkopnutá cedule s upozorněním, a článek, na kterém bylo napsáno "Toto místo je zasvěceno Přízrakům z Katakomb" chyběl docela.
Druhý den byli pachatelé přistiženi při činu Katakombním strašidlem. Do terénu byl vpuštěn přízrak 06, který nepřítele dohonil a identifikoval. Do té staré plesnivé kupy dřeva, kterou nazývají Kluci svým bunkrem byla následně umístěna výstražná zpráva.
Stav bunkru: Zničené obě stěny, rozkopaný, včetně cedule
Závěr: Bunkr se přesouvá. Na místě bude uložená pamětní deska se všemi podrobnostmi, místo zůstane zasvěcené Katakombám. Budou se tam konat slavnostní rituály.
Vzkaz pro pachatele (autor: přízrak 06): Jste dutí jako bambus. Zaútočíte na spojence, se kterým jste si den předtím normálně povídali, a který vám celé prázdniny bránil bunkr? Fakt, kontrolovali jsme ho, mluvili jsme o tom s vetřelcema a vy nám za to náš ničíte? Zvláštní. Mimochodem, když už chci někomu ničit bunkr a vím, že ten někdo bydlí přímo pod tím bunkrem a že na něj ze zahrady vidí, tak se tam připlížím v noci, a ne v deset ráno. Taky bych vás vůbec nepodezřívala, kdybyste pak neutíkali. Došlo mi to, až když jste se přede mnou schovávali. Fakt, máte úděsnou strategii - ubohou. Nemá vůbec žádnou logiku.
Jo a teď už se z toho nevyvlíknete, protože vás usvědčilo naše "katakombní strašidlo," když bylo vyhazovat odpadky. Potvrdilo, že jste to byli vy, tehdy vás opravdu vidělo ničit bunkr, a já jsem tam taky byla. Byla jsem schovaná za tím vaším "bunkrem" a když jsem pak vylezla, vzali jste do zaječích... Takže vás máme identifikované oboustranně...
Fakt, dejte si na nás pozor. My jsme vám jenom pomáhali, a o to hůř to dopadne, když nás dál budete sabotovat. Protože my teď víme, kde máte bunkr - narozdíl od vás (my si ho přestěhovali). Takže... Fakt, nemá to cenu. No a jsme k vám ještě hodní - necháme vás i váš bunkr na pokoji, když nám nic neprovedete.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama